| raluk27 a întrebat:

Caut o melodie si poate ma ajutati sa o gasesc happy De obicei e difuzata pe Mooz.ro si niciodata nu apare numele melodiei si al formatiei. E house/ dance si refrenul e cantat de o tipa cu strungareata ( suna gen la la la la lei) si mixata de un baiat. Sunt amandoi foarte tineri si cred ca sunt romani. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Gaby_7220 a răspuns:

Da, o stiu, si eu o caut de ceva vreme. In melodie mai zicea uneori "Like a ecstasy, like a ecstasy..." Repeta de mai multe ori aceste versuri dar e foarte frumoasa melodia, daca o gasesti te rog sa mi-o dai si mie.

| raluk27 explică (pentru Gaby_7220):

Am gasit-o pana la urma. Let s go project- Le le le ley

| Gaby_7220 a răspuns (pentru raluk27):

Multumesc frumos.