| Nimeniii11 a întrebat:

winking
Ce faci cand te plictisesti? In afara sa iesi afara.
fundita; d

5 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Ciesc! Te sfatuiesc sa citesti si tu Nu plange sub clar de luna de Heather Davis.E vorba de o fata pe nume Shelby mama sa vitrega o prinde sarutandu-se seara cu un baiat asa ca o trimite intr-o tabara de reeducare.Shelby se indragosteste de Austin Bridges fiul unei vedete rock care e varcolac.E mult de povestit,dar cartea e super daca iti plac povestile cu varcolaci, dragoste etclaughing.
Nu stiu, uitate la un film.Mie imi place mult awake sau black swan.
Distractie placuta!
funda?happy

| ingerpufos a răspuns:

Pai poti sta pe mess... poti sa te joci un joc sau sa asculti muzica

| OnutzZa_2537 a răspuns:

Stai pe TPU sh pui intrebari stupidelaughing

| darius56 a răspuns:

Eu ies pe afara cu prieteni stam de povesti, mancam seminte la un loc undem ne intalnim in fiecare seara ne distram mergem in oras uneori

| mixxed a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma duc intr-un colt intunecos in dormitor, ma ghemuiesc, si ma prefac ca sunt cartof