| sareinsusma a întrebat:

Buna TPU ce mai faceti? Imi da si mie ciineva niste idei de cum as putea sa scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

-mergi afara si joaca-te cu prietenii;
-organizeaza o petrecere;
-vizioneaza un film;
-asculta muzica;
-raspunde la intrebari pe TPU big grin;
-fa-ti un blog si scrie despre ce vrei tu in el;
-compune o poezie;
-realizeaza un film sau un joc pe calculator;
-citeste carti;
-deseneaza, picteaza;
-gateste ceva de mancare;
-coase;
-fa bratari;
-fa curat prin casa happy;
-dormi;
-creeaza o tinuta;
-creeaza-ti o trupa sau o sceneta;
-suna un prieten si palavrageste cu el;
-fa-ti temele;
-mergi la o pizza sau la un suc cu prietenii;

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Mă uit la meci, petrolul cu gazul metan, pe digi, 2-0 pentru petrolul, nu vrei să ne uităm impreună? Asa scapi si tu de plictiseală.

| ElenaSA a răspuns:

Faci lucruri utile-curat prin camera, repari ceva, cumparaturi, ajuti pe cineva...sau lucruri care iti plac si cae pot fi si utile-mers la film, iesit cu prietenii, uitat la televizor.

| Seepty a răspuns:

Ai putea sa vizonezi niste filme pe net sau la cinema, sa chemi un prieten la tine si sa va jucati ce distractiv (sah, table, domino, moara, fazan).