| Scuturici a întrebat:

ce note ati obtinut la examene si care e nota de admitere la liceu.Am inteles de la sora mea ca toti s-au plans de ultima problema la mate...aia cu albinuta.Ati facut-o?

Răspuns Câştigător
| sereje a răspuns:

Salut. Frate-miu a luat 10 la toate, in afara de mate, unde a luat 9.20. A facut si problema cu albinuta. Depinde la ce liceu aplici si la ce profil. La colegii nationale, nota e de obicei peste 9, daca vrei sa ai o sansa. Mult succes.