| cretuana a întrebat:

ce parere aveti despre serialul "Pariu cu Viata"?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Buna! Eu una ador acest serial! love struck
Este foarte frumos,interesant actorii sunt destul de buni! LaLa Band(trupa serialului)au melodii foarte COOL si sunt foarte frumoase love struck
Alina Eremia,Dorian Popa,Vlad Gherman,Cristina Ciobansu,Rapha Tudor, Alexia Talavitus, Sore Mihalache toti sunt superbi!
Desi recunosc sunt unii fani preaaaaa cum sa zic prea enervanti!
Adica sunt talentati, faimosi, superbi dar exista si altii adolescenti talentati in Romania! Doar pentru ca nu au avut sansa sa fie inca descoperiti de televiziune nu inseamna ca nu sunt si ei talentati ca LaLa Band sau poate chiar mai bine! happy Dar in concluzie:Imi place Pariu cu Viata si LaLa Band! love struck love struck love struck Tu ce parere ai? kiss

6 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Un musical in care actorii nu-si joaca cu seriozitate rolurile deci nu ma captiveaza. BLEACHlaughing

| piratuu a răspuns:

Serialul e cel mai naspa produs EVER. Numai niste oameni ajunsi faimosi dintr-o data...
De exemplu, la raspunsul lui AleAlbu, copiii astia cred ca acesti oameni sunt un fel de "Dumnezeu" pentru ei. Parca i-ar venera, ce naiba rolling on the floor

| eu4you a răspuns:

Fara suparare pentru fanii obsedati care o sa sara pe mine...dar, ...NU IMI PLACE ABSOLUT DELOC.O alta telenovela ieftina, siropoasa si de prost-gust, pe scurt:un KITSCH.

| AleAlbu a răspuns:

Mie personal nu-mi place.Adica actorii nu joaca foarte bine si nici nu canta exceptional.M-am saturat de paginile alea de Facebook cu "Vladutsu dragutzu si cristinica" ce talent minunat au.Am comentat pe facebook ca nu-mi place pariu cu viata si erau o gramada de fani innebuniti(majoritatea intre 6 si 10 ani)care ziceau ca ei joaca mai bine "vladutsu e mai talentat decat nicholas cage.pur si simplu m-am saturat.Parerea mea.

| LittleBlackStar a răspuns:

Sa zicem ca imi plac ceva, ceva au cateva melodii faine(nu multe) iar cat despre serial...nu e ceva foarte grozav am mai vazut seriale gen asta iar actorii sunt de nivel mediu zic eu! happy

| valiblonda a răspuns:

Buna ...chiar imi place si eu m-am uitat la inceput nu imi placea dar apoi mi-a placut :X