| ஐஐ a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul " pariu cu viata "?

16 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Mie chiar imi place, actorii joaca bine, canta super si au mare succes

| IsabelaIssa a răspuns:

De acord cu "caterinasmile".

Răspuns utilizator avertizat
| deeadeea111 a răspuns:

Eu nu ma uit, dar din ce aud mi se pare cam fortate intamplarile

Răspuns utilizator avertizat
| caterinasmile a răspuns:

Mie una mi se pare exagerat. Mereu li se intampla cate ceva. Intradevara in viata se intampla si nenorociri dar ei sunt bagati si scosi din spital in fiecare zi si rapiti macar o data pe an. e prea tragic. Se uita o prietena mai mica la el si mereu ma innebuneste. Copii sunt destul de buni din cate am vazut dar scenariul lasa de dorit.

Răspuns utilizator avertizat
| lady2in4black a răspuns:

Sunt frumosi, danseaza bine, au vocile frumoase, au faima etc. Imi placea si mie la inceput foarte mult, dar acum a inceput sa ma plictiseasca, intr-adevar, mai trebuie lucrat la scenarii big grin

Răspuns utilizator avertizat
| lady2in4black a răspuns (pentru ஐஐ):

Da, ai dreptate, prea multa drama, si m-a plictisit

Răspuns utilizator avertizat
| SooRa a răspuns:

Cred ca au nevoie de un nou scenarist.straight face
Adica, prea o dau in penibil cateodata. Intamplarile sunt ca gandite de un copil de 10 ani. La inceput, primul sezon mi-a placut, m-am uitat, dar acum mi se pare ca sunt penibili.
Parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| SooRa a răspuns (pentru ஐஐ):

Da,si sora mea se uita si ii place si ei. Unele momente din film sunt amuzante si vocile lor sunt bune, daca ar mai lucra la scenariu putin ar putea fi un serial foarte bun.

Răspuns utilizator avertizat
| skat a răspuns:

Pai pariu cu viata este un serial despre o trupa care canta in concerte di multe altele eu zic ca este bun