| Nadyya a întrebat:

Cind ma plictisesc navighez pe net si stau cam mult. Vreau sa cer citeva sfaturi.Cum sa ma detasez de calculator? Ce pot face in timpul liber? Cele mai bune raspunsuri-funda:*Multumesc anticipat

1 răspuns:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Pai trebuie sa-ti gasesti o activitate sau un sport ceva care sa te tina oucpat, cititu unei carti cum ar fi, eu merg in fiecare zi la antrenamente la echipa de fotbal si la calculator nu prea mai am timp rar o ora 2 seara iti recomand sa faci la fel