| lalada a întrebat:

Buna,ce as putea face in timpul liber?! Uneori ma plictisesc foarte tare.Citesc,alerg,ma uit la televizor,stau la calculator,ma plimb cu rolele, dar altceva nu stiu ce sa mai fac.Idei?!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai menţionat nimic de prieteni.Prietenii sunt cei care îţi pot înveseli ziua şi puteţi face o mulţime de lucruri împreună.

| xtreme95 a răspuns:

Ai bicicleta? iti mai iei 1-2 prieteni si faceti trasee.incepi cu 20 km apoi 50 75 100 120 140 200. O sa faci putina conditie fizica si e un sport mai putin plictisitor pentru ca vezi multe.

| xtreme95 a răspuns:

Sau: Du-te la un aeroclub local intereseaza-te de cursuri de planorism, vor incepe din iarna si la primavara vei avea voie sa zbori.(gratis)Te va costa fisa medicala cam 100 lei.Planorul e o aeronava fara motor care se bazeaza pe forta portanta pentru a ramane in aer si pe termice pentru a lua altitudine.

| xtreme95 a răspuns:

Ai putea sa iti iei o camera video buna si sa faci videouri peste tot unde mergi daca iti iei un hobby mai activ care sa te scoata din casa.

| SakuraSasuke a răspuns:

Incearca sa faci ceva creativ, origami sau quilling.E foarte interesant si daca iti place nu te plictisesti pentru ca sunt foarte multe modele.