| ƘƖƉʋ a întrebat:

Cine imi da si mie, va rog un cont de OurWorld de level 25. Nu e pentru mine, e pentru verisoara mea mai mica (eu am cont de level 30, dar nu vreau sa il dau). M-a innebunit. Mai am eu un cont de level 14, dar nu il vrea. Ea vrea sa fie neaparat de level 25 sau mai mare. Va rog, cine nu mai joaca Ourworld si isi aminteste email-ul si parola, sa mi-l trimita si mie prin mesaj.
funditaa si voturi multe.batting eyelashes

9 răspunsuri:
| MiSSyoUNow a răspuns:

Eu ti-l trimit prin mesaj!

| ƘƖƉʋ explică (pentru MiSSyoUNow):

Mercii mult dar nu merge contul big grin Cred ca ai scris ceva gresit.

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru ƘƖƉʋ):

Mai incearca odata. eu una am incercat acum 2 saptamani si mi-a mers. nu stiu de ce acum nu mai merge! crying

| ƘƖƉʋ explică (pentru MiSSyoUNow):

Poate ca l-ai dat la altcineva si i-a schimbat parola sau ai scris tu gresit.

| ƘƖƉʋ explică (pentru MiSSyoUNow):

La e-mail este cu @yahoo.com nu? Am scris si asa si tot nu a mers.

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru ƘƖƉʋ):

Este cu gmail.com

| ƘƖƉʋ explică (pentru MiSSyoUNow):

Imi pare rau dar nu merge nici asa.

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru ƘƖƉʋ):

Sorry atunci. Nu stiu. Oricum mai cauta poate iti da alt cineva! Daca vrei imi dai fundita, daca nu nu. Nu ma supar.

| ƘƖƉʋ explică (pentru MiSSyoUNow):

Stai! Mai incercam o singura data :d Poate am scris eu gresit. Deci iti trimit datele prin mesaj, sa-mi spui daca e bine. big grin