| IIIx333III a întrebat:

Craciun Fericit! Cand se va afisa utilizatorul anului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... la fel si tie;)
Deja s-a afisat:
Userul anului 2010 este NOname

DEC
Utilizatorul Anului TPU 2010 este…
UncategorizedAdd comments
Se aud tobele, cortina TPU Hall of Fame se pregăteşte să cadă şi… Utilizatorul Anului 2010 al TPU este:
Felicitări!
În plus, am vrea să acordăm o menţiune specială pentru Cretaker, din partea echipei TPU, pentru toate benzile desenate cu care ne-a amuzat în 2010, pentru talent, simţ al umorului şi iniţiativă. Felicitări!
Iată care au fost nominalizările:
1. NOname: 235 de nominalizări
2. Bacemi: 97 nominalizări
3. Legiuitoarea: 13 nominalizări
4. Brigaela: 12 nominalizări
5. Cretaker: 10 nominalizări
6. Onutzu: 7 nominalizări
7. April: 5 nominalizări
8. Abh: 3 nominalizări
9. Denise, justme, I’m Perfect(a), harciog, Matrafoxat, kongeriket, Andrєєa, Romancuta, Bella: 2 nominalizări
10. Psiholoaga, Ursulica, SoL, ioandelasal, Reea, Mirunica1, mariana, selena54, Andrushka, Nony, Antonia, Bloondyna, Kronstadt, deliutza, FLAV, marrr, Hapciu, DaRiUsMaN13, IceShadow, 3ll3nu, KryssyCullen, eluveitie, Elianna, Softcristi, shtephie, Mumoasa, onlytiff, GânduriAlbe, DjAly, Nicoleta: fiecare cu câte o nominalizare

În plus, am vrea să acordăm o menţiune specială pentru Cretaker, din partea echipei TPU, pentru toate benzile desenate cu care ne-a amuzat în 2010, pentru talent, simţ al umorului şi iniţiativă. Felicitări!

mai pe scurt: http://www.tpu.ro/blog/?p=1641

succes;)

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

S-a afisat deja. O sa fie-un nepotel

| Laurentiuuu a răspuns:

Sal s a afisat este N0nameSarbatoriiFericiteTPU acesta estewinking