| MeGusta1995 a întrebat:

Cum pot slabi 10 kg (dimineata sunt la scoala pana la ora 14:00) si in cat timp? ...nu pot purta o bluza stramta ca se vad soldurilesad si la burtica si la picioare as vreau sa dau jos...va rog fara diete stricte ca am doar 15 ani 65 kg si 1.66 m! Ce ar trebui sa mananc la scoala si cand vin de la scoala? ce sport ar fi indicat? daca sar coarda si fac abdomene reusesc sa dau jos? Va rog ajutati-ma crying Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca foarte putin dimineata...
la pranz o supa foarte slaba sau preferabil vegetala...
seara sa nu mananci dupa ora 18:00(mananci ceva foarte slab)...
renunta la sucurile carbogazoase ai la orice fel de tentatie dulce
incearca sa sari coarda, sa alergi si sa faci abdomene, o sa dureze ceva, 10kg inseamna mult mai ales daca nu ai treaba cu sportu, cateva luni ajung...

1 răspuns:
| alytzu120 a răspuns:

Te ajut eu. auzi mananca dimineata si seara, apoi cand vi de la scoala fa niste exercitii fizice si alearga putin in fiecare zi. apoi miercurea la ora :08.00 dimineata mananca 3 castraveti. Sa vezi ce ai sa slabesti dar nu asa de repede maxim 7 saptamani
.