| illegalb0y a întrebat:

de cateva zile vizez fff urat...mereu visez ca ma inec sau ca ma bat tiganii(fara suparare pentru rromi), ca sunt intr-un loc intunecat si ma urmareste vreunu cu cutitul. Imi puteti spune un remediu? NU MA UIT LA FILME DE GROAZA, NICI LA ANIME NICI LA DESENE... funda:*

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Inseamna ca o sa ai niste certuri in familie sau cu prieteni din cauza unei sume de bani care ii vei pierde.

Inspecial la fel ca in realitate tiganul mai poate insemna si faptul ca prietenii nu au sentimente de prietenie fata de tine, ceea ce da in tenta de ipocriziti.

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Inchina-te, fa-ti rugaciunea inainte sa dormi.Incearca asta si o sa vezi ca nu vei mai visa urat.Asa am facut si eu. Daca merge da-mi fundita te rog tongue incearca asta!