| Delurax a întrebat:

Credeti ca visez urat daca ma uit la filme de groaza laughinglaughinglaughing?

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Da uneori depinde de film...

5 răspunsuri:
| crismany a răspuns:

Uite incearca o experienta de a vedea un adevarat film horror eu o sa iti zic 2 iar u alegi unu sa il vezi sa le vezi pe ambele si zici ce ai visat a doua zii 1.Saw toata seria filmul asta e pe parti da este bestial 2.The Ring in el este fetita din FEAR daca ai auzit de joc paarca se numea Ella fetita nu mais tiu! Vizionare placut sa spui sincer ce ai visat si atunci vedem ce efect au filmele asupra ta!

| BueyAstaMika a răspuns:

Pai...asta cu visele urata cred ca e din subconstient. Daca te gandesti "vai, o sa vina? Si ce o sa patesc?" Atunci.mai mult ca sigur, dar poate fi ca toate celelalte filme daca nu iti creezi iluzii.happy

| elenutza27 a răspuns:

Nu.Vei visa numai ponei roz si masinutze zburatoare. Funda?

| Peentusk a răspuns:

Depinde.daca filmu are o influenta mai mare.sau daca esti tu mai fricoasa si te gandesti numai la filmul ala. poate da
dar mie niciodata nu mi s-a intamplat.( am vazut peste 500 de filme de groaza)
poti sta linistitabig grin

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Eu nu apuc sa visez.ca nu pot adormi daca ma uit la filme de groazalaughing