| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. De ce simt nevoia sa ma uit constant la cat e ora? Ma uit ba la ceasul de pe perete, ba la ceasul de pe telefon si simt uneori ca si cum ar trece asa de greu minutele. Nu inteleg ce pot sa am. E adevarat ca uneori parca zboara timpul, insa de cele mai multe ori ma obsedeaza ideea asta a timpului, parca nu imi pot lua ochii de pe ceasuri(imi si spun "doamne, abia 2 minute au trecut"). Ce se intampla cu mine? Imi cer scuze daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| AndreiXD07 a răspuns:

Iti recomand sa iti cauti ceva de facut, sunt multe chestii care pot sa le faci si e imposibil sa nu iti placa ceva, daca ai un hoby e cu cat mai bine te poti ocupa de el si timpul va trece mult mai repede si nu ar mai trebui sa te faca sa fii obsedat de cat timp trece. Daca nu reusesti asa iesi la o plimbare cu un prieten sau cine tie apropiat si spune-i de aceasta opsesie a ta poate acela va reusii sa te indrume in a te dezobisnui din a face asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te plictisești și de aia te uiți la ceasuri.