| alejandra22 a întrebat:

Dupa cum stiti e sfarsit de an scolar si as vrea sa spun cateva cuvinte. Imi puteti da niste idei de ce as putea spune va rog?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Dragi profesori/Dragi colegi.

Va multumesc ca in cursul acestui an mi-ati fost aproape si m-ati invatat ce inseamna sa fim "o familie unita".Am doar cuvinte de lauda la adresa voastra.M-am atasat atat de tare de voi incat va iubesc ca pe niste frati.Acum trebuie sa me despartim dar tin sa va multumesc din suf; et, pentru tot ce-ati facut pentru mine, si pentru clipele petrecute impreuna.