| FataAmintirilor a întrebat:

Cum sa ma duc imbracata la sfarsit de an scolar? (la premiere) cateva idei urgent... funda

3 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Daca esti fata: Intr-o uniforma scolara, cu fusta neagra si o bluza sau camasa alba, sau sarafan negru.
Daca esti baiat:Costum la cravata. O camasa de culoare deschisa, pantaloni si sacou, cravata sau papion.

Consulta-te cu prietenii si colegii.
Bafta. Pup soare. Paa.

| Lɑяisɑ a răspuns:

Eu chiar nu ştiu de ce vă agitaţi la sfârşit de an să arătaţi bine, până la urmă vă ia câteva minute până să vă strige şi să vă dea diploma, sau ce vă mai dă acolo.
Sincer eu la premiere mă duc comod, într-o pereche de blugi scurţi, puţin mai sus de genunchi, o bluză oranj deschis, nişte opincuţe crem şi părul desfăcut, dat puţin cu placa.
Foarte complicat, nu? -.-

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!