| Paula123Alexandra a întrebat:

TPU!:* este ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii arat cat de mult tin la ea. Vreau sa va rog sa ma ajutati cu astfel de mesaje...adica nu traditionalul "la multi ani! Sa fii fericita bla-bla ". Vreau ceva special si original tongue.
Dau funda :*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e original de ce nu il scrii tu? Si un La multi ani ce are? Se ineaca cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ai imbatranit babo, ce dai de baut?smug "

| DeathOfDreams a răspuns:

Cunosc o groază de tipe care scriu romane întregi pline cu inimioare și dulcegării, colaje de poze, tot tacâmul și sunt ferm convinsă că pe la spate se bârfesc toate.

Vreau să spun doar că scriindu-i un roman nu-i arăți cât de mult ți la ea, mai ales dacă e scris de cineva și pretinzi c-ai dat tot ce-ai putut mai bun.

Dacă vrei neapărat un roman, încearcă tu. Până la urmă, demonstrezi mai mult că ți la ea dacă te chinui tu la unul, știind că nu ești expertă-n chestiile de genu.
Saau poți să-i spui pur și simplu un la mulți ani. În definitiv, cuvintele nu înseamnă mare chestie