| Crisu78 a întrebat:

Buna, TPU!:* Peste cateva zile este ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii arat cat de mult tin la ea.. Vreau sa va rog sa ma ajutati cu astfel de mesaje...adica nu traditionalul "la multi ani! Sa fii fericita bla-bla ". Vreau ceva special si original.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai baga si scrie ca e prietena ta nu a noastra lol

| Shinderiu a răspuns:

Nu putem sa te ajutam noi asa de bine pentru ca tu o cunoști cel mai bine și tu știi cate lucruri ați făcut impreuna, prin cate ati trecut, etc.winking

| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Ceva special și original, ii poți scrie tu. Tu o cunoști cel mai bine, tu știi prin cate și peste câte ați trecut împreună, doar tu poți face asta