| gabriela115 a întrebat:

Buna TPU eu am dintii albi si ma spal in fiecare zi dar am o masea cariata si tot imi miroase gura ce sa fac ca sa scap de respiratia urata? in afara sa scot maseaua. dau funda

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Fiind masea - are 3 nervi - scoate-i - plombeaza maseaua si ai scapat - nu trebuie neaparat sa o scoti decat daca este cea de minte

| Vennuss a răspuns:

Mesteca tot timpul guma

| Necomercial a răspuns:

Rumegus cu pacura, e cel mai bun pentru o respiratie proaspata permanenta! de 3x pe zi dupa fiecare masa, ca un desert asa.