| xEmiii a întrebat:

Eu in generala am facut doua limbi : germana si engleza, iar acum la liceu fac franceza si engleza si am auzit ca cei care au facut germana in generala trebuie sa mearga in timpul orei de franceza intr-o clasa unde se face germana. Deci intrebarea mea este : daca nu ma duc la germana si raman la franceza are ceva? Adica imi pune absente? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Mai bine mergi la germana, aceias chestie am patit-o si eu, doar ca eu nu am avut posibilitatea sa aleg, si am facut franceza, si nu stiu o boaba, pentru ca la cls se invata la un nivel mai mare pentru ca nu toti au facut germana si prinzi foarte greu, mai bine mergi la germana macar ai un pic de habar despre ce se vb acolo.happy