| SorinaFelina a întrebat:

Eu sunt o fana al animeu-lui Naruto in ambele serii. A trecut un an de cand mi-am reinstalat windovsu iar acum am iarasi virusi nu ma lasa sa ma iut la filmari. sa trecem peste asta. Deoarece nu ma lasa sa ma uit la filmari cu naruto eu citesc multe povesti SasuSaku (Sakura si Sasuke) dar in ultima vreme nu mai intereseaza aceste povesti si nu mai am chef de citit. toate povestile pe care le gasesc le-am citit deja ( cu mici exceptii ) ma puteti ajuta? ce se intampla cu mine? va rog sa acortati seriozitate razpunsului pe care il dati. Multumesc anticipat apropo dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Roberto a răspuns:

Sasuke si Sakura traiesc o poveste de dragoste deja prea folosita in toate domeniile.Un cliseu.In schimb Naruto prin visul sau si prin tot ce face da sare si piper anime-ului.