| SorinaFelina a întrebat:

Sunt o fana de animeuri si as vrea sa citesc niste povesti SasuSaku cele 2 personaje care fac parte din animeul naruto as vrea sa citesc despre cele 2 personaje (Sasuke si Sakura ...sasusaku prescurtat ) daca imi puteti da un link cu o poveste sau cu un "fic" va rog sa imi adresati un raspuns cu seriozitate multumesc aniticipat.

Răspuns Câştigător
| FuNNkYLoVVelY a răspuns:

Sasusaku Balerina Iubirii este super tare
Sasusaku Fight for mortal si asta e tare
Sasusaku Paradiso Girls foarte ok
Fundita plz? :*:*:*:*:*:*

1 răspuns:
| SorinaFelina explică:

Fiind singurul raspuns si fiindumi folositor iti voi acorda... nimic altceva decat fundita!