| TrixLove a întrebat:

funda. Intrebare pentru baieti: la varsta de 14-15 ani... daca o fata se da la voi si va place...cum reactionati. Sa zicem ca nu sunteti incantati de ea, dar va e simpatica. Ce ati face? rasp. serioase, va rog.

Răspuns Câştigător
| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Daca mi-ar fi macar un pic "simpatica" cred ca i-as da o sansa...dar daca nu simt absolut nimic la ea incerk sa o fac sa inteleaga ca nu poate fi nimic intre noi

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca nu-mi place, ce sa fac cu simpatia ei - o simpla cunostinta

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Depinde si ce varsta ai tu ca baiat, daca ai 20 de ani, e cam nasol, intri la bulau pentru pedofilie.