| justmegirl a întrebat:

imi place de un baiat de la scoala.si ne zambim mereu, cum fac sa-l impresionez?batting eyelashesnu neam vorbit niciodata da ne zambim mereu.precizez ca o prietena e cu el in clasahappyniste sfaturi? cine zice bine primestefunda

2 răspunsuri:
| justmegirl explică:

Ms mai astept niste raspunsuri dupa aia aleg castigatoru.ms oricumbig grin

| gepetry10 a răspuns:

Deci vorbeste cu prietena ta sai zica la baiatu ala ca iti place de el si iti zic din experienta ca nu trebuie sa te grabesti
adica daca azi il intrebi daca vrea sa fie cu tine trebuie si tu sa mai astepti macar 1 zi 2 si tu nah... si in plus trebuie sa va cunoasteti mai binewinking deci sper ca ti-a placut parerea meabig grin