| Simpluuu a întrebat:

Imi sa mor! De vreo 2 ani parca tot aud cand si cand voci care ma striga! de vreo 2 luni tot aud ca imi vibreaza tell. Ca eu tot timpul il am pe vibrare. chiar si acum am telefonul in fata si ma tot uit la el pentru ca, cred ca vibreaza. mi l-am dat pe vibrare pentru ca orice melodie o tot auzeam, Totul a inceput acum 2 ani in iulie cand am uitat sa blochez telefonul ( am telefon cu teach scream) si am sunat-o pe o fata si am dat din greseala pe difuzor ultima data cand am sunat -o ( am sunat-o de 14 ori) faza e ca era 8 seara si veneam cu frate miu de la cineva. el nu stia ce se aude. credea ca e o inregistrare. Faza e ca fata pe care am sunat-o m-a sunat de vreo 5 ori ca nu stia ce s-a intamplat. Eu cand am ajuns am inceput sa imi aud telefonul si de atunci il tot aud. Ce sa fac?

. ajutati -ma plss.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cel mai bine, ca sa nu mai ai probleme ia cumparati un telefon simplu... fara toutch! unul simplu. si astfel vei scapa de aceste,, orori'' ale trecutului happy

| Simpluuu explică:

Astept in continuare raspunsuri