| Simpluuu a întrebat:

Imi sa mor! de vreo 2 ani parca tot aud cand si cand voci care ma striga! de vreo 2 luni tot aud ca imi vibreaza tell. ca eu tot timpul il am pe vibrare. chiar si acum am telefonul in fata si ma tot uit la el pentru ca, cred ca vibreaza. mi l-am dat pe vibrare deoarece orice melodie o tot auzeam, Totul a inceput acum 2 ani in iulie cand am uitat sa blochez telefonul ( am telefon cu touch screen) si am sunat-o pe o fata si am dat din greseala pe difuzor ultima data cand am sunat -o ( am sunat-o de 14 ori) faza e ca era 8 seara si veneam cu frate miu de la cineva. el nu stia ce se aude. credea ca e o inregistrare. faza e ca fata pe care am sunat-o m-a sunat de vreo 5 rri ca nu stia ce s-a intamplat. Eu cand am ajuns am inceput sa imi aud telefonul si de atunci il tot aud
. ajutati -ma plss.

8 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Din cate pot sa-mi dau seama din 'intrebarea' ta (e scrisa atat de corect incat e greu sa-mi dau seama ce problema ai) ar trebui sa consulti un psiholog. Sa auzi voci poate fi un simptom al unei boli psihologice.
Asta sau sa-ti schimbi telefonul, poate ajuta.

| ZvT a răspuns:

Esti paranoica. Unde il tii cand vibreaza? "Corect" este ''scream'' nu ''screem'' in contextul tau.

| Simpluuu explică:

Nu e de glumit!

| Simpluuu explică:

Intrebarea va fi stearsa cat de curand ca nu mai vreau sa aud atatia prostii caruia nici nu le pasa ce patesc eu
. le pasa doar de telefoane
ce sa zic
! rasfatati
imi pare rau pentru cei ce nu merita. asta este adevarul. eu mor aici si voi "ca se scrie scream, ca se scrie screen... ca se scrie tach ca se scrie teach" dar mai lasati-ma! eu de asta nu mai pot sa stiti!

| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Stinge-l pe o perioada de timp, ca sa uiti de el, nu-l tine aproape de corp, poate iti da radiatii, asculta muzica calma si incearca sa o inregistrezi in cap pentru ca sa-ti iasa zgomotul soneriei tel, succes cu paranoia! sorry, just o gluma!

| Fanatic a răspuns:

Ai probleme la mansarda laughing

| ciprian112 a răspuns:

Lol,nu imi dau seama dar cred ca TPU chiar a devenit un site nefolositor, puneti intrebari doar ca sa va creasca ratingul sau ce?

| bluesky2011 a răspuns:

Invata sa scrii corect cuvinte ca touch screen si nu touch screen cu ai scris tu, si apoi plictiseste-ne cu basme de astea