| RedHair a întrebat:

In curand ne facem pozele pentru sonete si inca nu mi-am ales tinuta. Am parul roscat natural si ochii albastri, ce culori mi s-ar potrivi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stiam ca sunteti apreciati pentru sonete nu pentru culoarea parului.

| RedHair explică (pentru darrio2007):

Daca nu te pricepi, nu te baga in discutie. Deci dupa tine ar fi de ajuns o soneta cu numele tau, fara poza. Crezi ca sonetele sunt facute sa fie apreciate?

| darrio2007 a răspuns (pentru RedHair):

Da.Sonetele.Sonatele nu.

| SupradozaDeViise a răspuns:

Heii! Mi-as dori sa fiu in locul tau sa am ochii albastri si parul blond,dar! Mdeea, cred ca ti s-ar potrivi culorile mai inchise, negru, mov, gri...dar eu zic sa te imbraci in ce culori vrei tu! Sper ca te-am ajutat :* Fundaa?