| Puffulets a întrebat:

In curand o sa incep scoala de soferi si am inceput de pe acum sa fac chestionere pe drpciv. Le-am facut de doua ori pe toate de aici http://chestionare.auto.ro/chestionare-drpciv... e ok? sau mai sunt si altel? Mai dati-mi voi:d

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt și cărți cu grile cât și codul rutier!
Pa, pa.

| Puffulets explică (pentru Hace):

Bun..si unde intru la chestionare ca asta nu stiulaughing da-mi tu link-ul

| Hace a răspuns (pentru Puffulets):

Pe ambele site-uri trebuie sa iti faci cont!

Pe e-drpciv.ro - ai in stanga o sectiune cu -Chestionare auto-, ai si un Mediu de invatare care este foarte util.

Pe drpciv.ro - iti faci cont si dupa aceea tot in stanga vei avea o sectiune - Testare examen online.

Numai bine happy.

| Puffulets explică (pentru Hace):

Ok,multumesc:*