| IlegalSmile a întrebat:

In metin2 cum fac armuri si arme epice?
Adica ce arma +9 imi trebuie sa fac sirius? Si ce armura +9 imi trebuie sa fac epica de war, saman, si ninja big grin? Fundaa

4 răspunsuri:
| Eu_3289 a răspuns:

Pentru pose(adica armura epica) iti trebuie otzel +9(de saman, ninja...)Le faci la seyon-peyong(cel din valea orcilor)Iti trebuie 2 blesuri si un pamflet.Pt sirius tr arma de la 65(sabie batalie)FUNDA?

| FlorynJako a răspuns:

Pt sirius iti trebuie batalie+9 sau ortavita+9 nu stiu sigur un pamflet scrima si trebuie facute langa Grota Exilului la Tyrax parca. Poate sa si esueze.

| sheadylol a răspuns:

Ca sa faci posedata iti trebuie armura de 66+ sura,war, ninja, saman si iti trebuie 3 balante ale dragonului si 4 gheare ale dragonului care pica l dragon 100% adevarat

| sheadylol a răspuns:

Ca sa faci posedata iti trebuie armura de 66+9 sura,war, ninja, saman si iti trebuie 3 balante ale dragonului si 4 gheare ale dragonului care pica l dragon 100% adevarat