| Leo12456 a întrebat:

Mâine sunt probele medicale pentru liceul militar, la ce sa ma astept?
Am auzit ca baga toti baietii intr-o camera dezbrăcați complet.
Urgent

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mi-se pare normal.Asa se facea si pe vremuri la incorporare,cand armata era obligatorie.
La pielea goala se pot vedea deformari ale coloanei,ale oaselor,cicatrici,boli de piele,boli sexuale, etc.
Ce, nu ai mai fost dezbracat (gol) intre alti barbati?(la sauna sau nudisti, la dus la sala...).
Nu o sa fie nimeni in erectie, decat daca e gay!