| Leo12456 a întrebat:

Mâine sunt probele sportive pentru liceul militar, si am o intrebare. La fiecare consultație se vor baga mai mulți baieti deodată? Te dezbracă complet cu toti ceilalti acolo?

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Da si te dezbreaca la pielea goala, complet. Iti si da cu o rigla de lemn solid peste stromeleag si oua.

| MedionTcO a răspuns:

Deja?laughing)Da,intra mai multi.Nu te dezbraca complet...pana la genunchi si cu chilotii pe tine laughing se uita la coloanawinking la care liceu dai?