| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU mamei mele i s-a umflat mana si un deget si pe deasupra o doare si capul pipetului, maseaua ceafa.Ce ar putea sa aiba? va rog frumos sa ma ajutati

1 răspuns:
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna!crying! Nu vreau sa te sperii! Si sper sa nu gresesc ca sa te sperii degeaba,dar s-ar putea sa fi facut un preinfarct daca sici ca o doare pieptul si i s-a umflat mana, dar poate sa aiba si altceva, sau doar de la o raceala, cel mai bine du-o la doctor, pana nu e prea tarsiu stiu asta din propria experienta cu tatal meu care a murit acum 3 ani din causa unui infart...sad! Sper sa ma insel si ca mama ta sa fie in siguranta! Si sper ca te-am ajutat! Te pup, si pe urand!:*:*:*:*!