| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

O fata din Bucuresti mi-a trimis acest status: O fi de ras, n-o fi, asta am primit eu pe mess aseara:
Aveti grija! In BUCURESTI circula o duba neagra numita Salvarea Neagra care accidenteaza copiii, se prefac ca ii i-a sa ii duca la Spital, ii i-a ii omoara si le i-au organele……Da mai departe! **scuze d´mass l-am primithh sh´eu**. Si Eu Stau In Bucuresti. Deja Multi Copii Au Patit Asta. Deci. straight face... Aveti Multa Grija Ca Pe La Brancoveanu E Duba Neagrawinking
App Eu Stau In Berceni :-ss. Este adevarat?! Nu sunt din Bucuresti dar vreau sa aflu daca intr-adevar este real. :-s Scuzati categoriawinking Fundulitaa love struck

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Uite, citeşte aici: http://www.realitatea.net/......51129.html
O să afli adevărul.

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cred ca tie ti-au furat deja creierul, dar, mi se pare firesc, tu nu ti-ai dat inca seama de asta laughing

| XK a răspuns:

Lolstraight face iar porcaria asta...mai circula parca acum un an un zvon tot in genul acestuia... NU EXISTA!

| Minerva_3620 a răspuns:

Prostii! Nu e adevarat!

| BroascaCuElice a răspuns:

Hai frate in fiecare an apare una?=]]

| BroascaCuElice a răspuns:

laughingpe ala din baia mare l.au prins deja ma
ierilaughing
a aratat la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeti ca in Judetul Maramures, Orasul Baia Mare, e un puscarias pe care il cauta politia de cateva zile si se ascunde. Are la el un cutit si o arma "Magnum Pistol". Deci vedeti ca e intr-o Dacie Logan si merge haotic pe strada. Ia si prizonieri. (A anuntat la radio)

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Hai fratee din nouu chestiaa astalaughing) m`am plictisit de eaa alcevaa nu mai inventeazaa ca sunt fumateeeoh go on si totu a inceputt de la o proasta/prost care a dat un mass ca cel pe care l-ai primit laughing
daca stam sa ne luam dupa astiaalaughing)) murim dracu

| noescape a răspuns:

Se auzea si pe la mine prin oras acum vreo 2-3 ani de zile de aceasta Salvare Neagra a pacii...si m-a dezamagit, am crezut ca are ca scop exterminarea tiganilor.Balivernele astea imi dadusera sperante.

| mihaeladulcikk a răspuns:

Nu este adevarat...o fi vrut persoana respectiva sa faca glumewinking.si in plus de unde stia ea de acea "duba neagra", prea mult gta strica laughing big grin