| Roxana90roxana a întrebat:

Buna TPUstraight face am primit acest mass : Atentie toti locatarii din cartierul berceni intrati in casa pana in ora 19:30 deoarece au fost descoperiti niste rusi care fac trafic de organe. Sunt inarmati si foarte periculosi. Nu luati asta ca pe o gluma. s au gasit cadavre de copii la piata resita, drumul gazarului, ferentari! In BUCURESTI circula o duba neagra numita Salvarea Neagra care accidenteaza copiii, se prefac ca ii ia sa ii duca la Spital, ii i-a ii omoara si le i-au organele…… credeti ca oare este adevarat? stiu ca circula multe pe net... dar? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...nu e ma adevarat!
nu mai credeti toate tampeniile...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu chiar crezi in toate prostiile? Esti la gradinita?

| Gini a răspuns:

Da am auzit si eu aveti grija (mamicilor). Este adevarat.
Am auzit ca iau copiii intre 1-5 ani.
Asa ca aveti grija, nu doar in berceni in tot bucurestiu.
Si dupa ce le ia organele pun banii in locul lor.
Aveti grija!

| Roxana90roxana explică:

Nu cred...pentru ca, am multi prietenei care stau fix in zona aia si fix langa piata aia, si au zis ca ei nu au auzit chiar nimic! stiu sunt aberatii! si ce sa faca cu organele copiilor? pe bune acum?

| Muff a răspuns:

Asa a fost vorba odata si in arad oh go on. nu am vazut nicio duba neagra :]]

| GangstaGlock a răspuns:

Exista! Fii atenta la mine! Politicienii sunt mana in mana cu traficantii si cu politia! Traficantii lucreaza pentru politicieni iar politia ii apara si zic ca nu s-a intamplat!

| sarmalutza a răspuns:

Organele copiilor se vand la negru cu 50000 de euro organul. Cam asta pot face ei cu organele copiilor.