| EuAndreia a întrebat:

Prietena mea a baut suc dupa un baiat. Inseamna ceva?(mai exat are ceva? Ce inseamna? daca are)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,din pacate nu inseamna ABSOLUT nimic... Vorba asta circula numai si numai pentru a nu transmite microbii de la unul la altul.Ok?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Inseamna ca va face herpes in cel mai rau caz.dar si eu beau dupa iubitul meu si nu se intampla nimichee hee

| mistakeofyourlife a răspuns:

Ce sa aiba? Presupun ca ea il cunostea pe baiatul respectiv (nu de alta dar in acest caz exista riscul ca baiatul sa aiba o boala transmisibila). Cel putin la noi in clasa se bea/mananca unul dupa altul si nu a patit nimeni nimica timp de 4 ani de zile. :-P happy

| EuAndreia explică:

Eu stiam nu mai stiu de unde ca, daca bei dupa un baiat (suc, apa)si tu esti fata cică te casatoresti cu el.Este adevarat?

| EuAndreia explică:

Adica te casatoresti cu el, daca tu esti fata si ai baut dupa un baiat?

| LittleMinnie a răspuns:

Nu inseamna nimic... Nu se bea dupa o alta persoana doar pentru a nu lua microbi.