| maria193 a întrebat:

Bună TPU, sincer nu știu ce caut pe TPU având in vedere ca am doar 14 ani însă vreau sa îmi fac niște prieteni daca se poate. Dacă vreți sa ne cunoaștem va rog sa va lăsați Instagram-ul aici. Câteva despre mine: sunt din Constanța, imi plac anime-urile, respect persoanele care fac parte din comunitatea lgbtq+, nu am prieteni pentru ca sunt prea introvertită si nu mi-aș dori sa ma schimb. Trec printr-o perioada nasoală încercând sa ma accept așa cum sunt si cum arat deci aș aprecia foarte mult sa am pe cineva cu care as putea vorbi. Cam atât, zi făină va doresc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut.
Poti sa imi dai instagramul tau, cu conditia sa fie sub anonimat si sa nu vorbim chestii de genul domiciliului, intrucat e periculos sa vorbesti cu straini pe internet.

| Fabianaa a răspuns:

Fain. Dă-mi Instagram-ul tău.

| maria193 explică (pentru Fabianaa):

_ur_gorgeous

| Fabianaa a răspuns (pentru maria193):

Ți-am dat cerere de urmărire(shhhrosennj)

| Cherrysour2 a răspuns:

Sigur am 14 ani și sunt în căutare de prieteni