| LoveRu a întrebat:

TPU!
Sunt curioasa sa va aflu parerea:ce credeti despre canalul de desene animate "DISNEY CHANNEL"? Mie una imi este dor de vechile desene ale copilariei.Fox Kids si JETIX, au fost cele mai reusite canale de televiziune(din punctul meu de vedere). Mie personal mi'au bucurat copilaria. Dar acum...aceste canale de televiziune nu mai existasad

Voi ce credeti?happy

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine, si mie imi e dor de vechile desene, eu fac parde din generatia care a prins putin din foxkids, apoi jetix-ul si acum disneyu care mai are putin si devine canal de filme, inainte pe foxkid/jetix, difuza un film o data la 3 luni cred, si toata lumea stie cand apar si erau nerabdatori sa vada ce film e, acum daca vrei filme dublate in romana du-te pe ddisney ca gasesti la orice ora, eu a mai uit pe youtube la viata cu louie, ce-i cu andy, copii de la 402 si restul, dar imi placea mai mult cand erau difuzate la TV, pacat ca astia nu stiu decat sa strice, nu ca nu mi-ar placea schimbarile, dar imi place cele in bine, nu cele in rau sad