| Tokha a întrebat:

Voua v-au placut vechile desene animate de pe Fox Kids si Jetix? Cum ar fi Denis pericol publin, Spider-Man, Capitanul Flamingo, Copiii de la 402, Familia Addams etc... Mie nu imi plac cele noi de pe Disney Channel "Hannah Motana, Zack & Cody, Magicienii din Waverley Place, Phineas si Ferb". Acelea erau mult mai amuzante, pacat ca au trecut anii copilariei sad

11 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Daalove struck

Si mai erau foarte dragute si aia cu purceii. orasul purceilou sau asa ceva

Erau superbe.

Nu ca astea.straight face

| Mihai7best a răspuns:

Disney Channel ii de ****... Jetx si Fox Kids erau tari. ce vremuri

| KhloeAfterDark a răspuns:

I-as arunca in tomberonul TV-ului pe Chic Butoschi si Brandi si Mustata de Creier Prajit

Shit just goes real, sis

| Lady.Love a răspuns:

Normal ca mi-au placut, ma bucur ca am avut ocazia sa le vad...pacat de cei mici de acum, nu mai au parte de atata veselie ca noi.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Daa... niciodata nu le voi putea uita. au fost desenele copilariei mele. Jack piratul cel teribil, sissi, copii de la 402 si louie au fost printre preferatele mele ^^. desenele de azi mi se par total neinspirate plus ca ii invata pe copii numai prostii :\ big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai tari cele de pe Disney Channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce disney? Cati ani ai? Eu am 11! Imi amintesc de acele desene ca si cum ar fi fost ieri dar in ceata toate! Ganditi-va ce generatie am prins noi! Va aduceti aminte de printesa sissi? Ne invata ce este dragostea nemuritoare si puterea de a nu renunta! Hanna montana ce te invata?! Sa fii o fata smechera care se imbraca si te face sa razi(cica te face sa razi)...Actrita e o drogata si nu intru in detalii! Amintiti-va si aveti puterea sa mai rezistati cu amintirile...Am putea face ceva?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate as da oricat sa mai fie acel post tv fox kids

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia spuneti voi oare putem face vreo ceva sa mai aducem postul tv fox kis inapoi---apropo ma numesc marius joby,, am 17 ani dar nu am uitat nici odata de acele desene animate foarte tari,,, pinochio,,, pitar-pen,,, x-man, spiderman,,, fffffff multe multe desene tari ID-(marius_joby)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac unele desene animate de pe Disney Channel

| georgiana14 a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult acelea dar imi plac si acestea