| Butterfly9 a întrebat:

Sunt la o prietena si nu stim ce sa facem, ne plictisim de moarte.Cine imi da si mie niste idei, ce am putea face? URGENT. FUNDA!

8 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Va bateti cu perne, jucati ceva, inventati un joc tampit al vostru, pictati, spuneti glume, iesiti undeva, ascultati muzica, stati, vorbiti, va luati la intrecere care pune cele mai tampite intrebari si cele mai retarde raspunsuri...etc. Unii stau la sute de km departare de cei mai buni prieteni, si altii stau unul langa altul si se plictisesc straight face.

| haifisch a răspuns:

Luati-va de fund si sariti in sus.

| NuImiPunNume a răspuns:

Jucati carti, ascultati muzica, facetiva manichiura, cantati pe negativ, dansati. mergeti afara si jucativa cu mingea. etc. ( problema e ca nu stiu cati ani aveti si ce va place ) sper ca v-am ajutat. :*

| KikiRiki98 a răspuns:

Uitati-va la filme de groazasmug:*

| iull_1544 a răspuns:

Puteti face urmatoarele activitati:
1. sa desenati
2. sa faceti poezii
3. sa faceti jurnalul prieteniei voastre
4. sa va faceti poze
5. sa faceti peretele prieteniei, mai exact pe o foaie mare [cat de mare se poate ] va scrieti numele, si tot felul de cuvinte care va aduc aminte de aventurile voastre impreuna si sa desenati.
5. sa scrieti povesti cu aceleasi personaje si acelasi inceput dar fiecare sa va ganditi la o continuare.
Sper ca v-am fost de ajutor si ca va distrati orice ati face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultati muzica! sau...ce-am vazut prin filme, probati haine...

| Mally98 a răspuns:

Poii vorbiti despre baieti
povestiti despre orice,
faceti'va unghiile,
uitati'va prin reviste,
iesiti pe afara,
va plimbati,
mergeti cu rolele(sau orice)

| yuyu1310 a răspuns:

Karaoke pe karaoke party big grin
Funda?big grinbig grin