| deea21deutza a întrebat:

Urmeaza sa plec intr-o tabara cu o prietena, iar faza e ca nu stim ce sa facem ca sa nu ne plictisim in camera. Cateva idei?

4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Luati-va jocuri cu voi: carti de joc, monopoly, remi, sah
ascultati muzica, dansati, inventati jocuri, deschideti un subiect care va pasioneaza si discutati-l.

| Cσcσ a răspuns:

Voi cand plecati in tabara stati numai in camera?

| deea21deutza explică (pentru Cσcσ):

Nu. Mai facem si niste activitati. Nu prea stim ce sa facem seara, in camera.

| Cσcσ a răspuns (pentru deea21deutza):

Paiiii... ce sa faceti... daca sunteti doua fete e usor, cred.
Jucati carti, ascultati muzica, daca va lasa cu telefoanele, ceea ce este sigur, jucati-va pe telefon, comandati pizza(puteti face misto de tipul care o livreaza laughing la noi a fost show acum 3 saptamani cand am comandat pizza rolling on the floor ), si nu mai stiu, ce va place voua, fetelor.
Pa!