| AddeAndre14 a întrebat:

Uitati care e treaba sunt prietena cu un baiat si inainte eram cei mai buni prieteni chiar sora si frate.dar in ultimul timp nu ma mai baga in seama pe mess si daca eu il bag in seama de multe ori nu imi raspunde si cateodata imi spune rar dnd sau "am treaba" si il las in pace...dar am aflat ca nu ma baga in seama deoarece a devenit dependent de un joc (metin2) si am vb cu el dar.el crede ca e mai important jocul decat mine...ei bine nu stiu ce sa fac oare sa-i zic ceva? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| KeshaTikTok a răspuns:

Inteleg, asa sunt si eu, intr-o dilema ca a ta.
Am doi baieti in clasa, Andrei si Cipi, un prieten si iubitul, si aia doi sunt asa, dupa Metin2.
Andrei se preface ca ma uraste, zice ca-s nesuferita, si vrea ca toata lumea sa creada ca nu poate sa ma suporte, dar mi-a demonstrat de ne-numararte ori ca tine la mine.
De ex: ieri am fost la garla, si trebuia sa cobor eu, Andrei, Andreea si Cip langa garla, ceva abrupt, dar bine ca era un pom ecat acolo, si ma tine-am eu de el, pentru ca eram singura careia ii era frica sa coboare, la coborare m-a ajutat Andrei, la urcare ma tineam de copac, dar m-a ajutat si Cip.
Daca ei se joaca pe M2 stau si pe mess, dar daca ar fi sa am o problema, sa le zic ceva in timp ce se joaca, amandoi imi raspund.

Am vorbit atat despre mine, daca cumva asa erati si voi?

Incearca sa ii zici, fata in fata de ce iti face, si ca inainte erati ca fratii si acum nu te mai baga in seama.
Intelegi?

Adica... daca Andrei nu recunoaste ca tine mult la mine, asta nu inseamna ca chiar nu o face.
Ba chiar a avut curajul sa imi zica MIE de cine ii place, cat...chestii d-astea, a doua pers. din lume, care prima este Cipi, cel mai bun prieten.
Si amanoi imi iau apararea, doar ca Cipi recunoaste, Andrei mai putin.

Incearca sa ii zici ce ti se intampla... Sa vedem ce iti zice.

| AddeAndre14 explică (pentru KeshaTikTok):

Da multumesc pentru sfatul tau keshatiktok am sa incerc ideea asta si da el face la fel cum face andrei ma ajuta si nu recunoaste ca tine la mine imi spune si de cine ii place ..iti voi spune si tie ce mi-a raspuns dupa ce voi vorbi cu el

| KeshaTikTok a răspuns (pentru AddeAndre14):

Ok.
multam!

4 răspunsuri:
| AddeAndre14 explică:

Kesha tiktok multumesc pentru sfatul asta chiar am sa incerc ideea asta si da si mie mi se intampla la fel cum se poarta andrei cu tine ma ajuta dar si eu il ajut si nu recunoaste ca tine la mine daca nu te superi am sa mai astept si alte raspunsuri si al tau merita sa fie premiathappy

| AleAlecsandra a răspuns:

Da! ai putea dar nu direct. asa din cand in cand, imtelegi?