| JuicyCupcake a întrebat:

Uite ce problema am:Am tras din greseala o bara de insrumente numita CLEANLAB APP si nu stiu cum s-o mai scot de acolo.Cand intru pe Google nu imi apare decat CLEANLAB APP ala si ma scoate din sarite.Cum pot scapa de ea? Fundita!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista -> CLEANLAB APP si click pe 'Uninstall' sau Remove(Eliminati).

Acum intra in browserul tau la Tools (Unelte)->Optiuni -> aici la Pagina de start scrie http://www.google.ro/ si click pe OK.
Da un restart la browser.
Bafta!