| anonim_4396 a întrebat:

va anunt ca aici e doar un test ca sa vad activitatea voastra asa ca un fel de "cursa" laughing si tine raspunde primul primeste o funda iar restul celor 9 care au raspuns vor primi puncte, bafta

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.si ce conteaza cine raspunde primul?
nu asta e important pe TPU...e important cine raspunde cel mai bine, nu cine raspunde cel mai repede

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

@Apache era doar asa sa vad daca voi nu stiti sa raspundeti sau nici nu va pasa de intrebarile unora

| Rockart a răspuns:

Bună! Nu cred că ar trebui să fi atât de sigur că vei avea mai mult de 3 răspunsuri.