| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU va rog mult mult de tot repede pisica mea nu stiu ce are tremura sta ghemuita intr-un loc nu mananca si vomita nu stiu ce are eu presupun ca este otravita ce as putea sa i fac [fara veterinar daca se poate este extrem de departe de noi si nu avem cu ce ajunge] va rog eu mult de tot nu stiu ce sa mai i fac crying

2 răspunsuri:
| Nostradamus1992 a răspuns:

Vai saraca straight face du-o la veterinar ca e urat rauuu, e otravita! eu abia am operat-o pe a mea de piometru

| MrUnknown a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci decat sa o duci urgent la veterinar...