| Innovation a întrebat:

Pisica mea nu prea mananca, vomita destul de des si este molesita.Ce se intampla cu ea si ce as putea face sa isi revina?

5 răspunsuri:
| Innovation explică:

Va este foarte usor sa spuneti sa o duc la veterinar doar pentru o funda, asa-i? Eu vreau sa stiu daca ii pot face ceva acasa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-o la medicul veterinar.

| purringkitty a răspuns:

Daca ai lasat-o si afara, e posibil sa fi mancat ceva ce i-a facut rau. Parerea mea, daca nu vrei s-o duci la veterinar (desi ar trebui), este sa incerci s-o ajuti sa-si iasa din starea de moleseala hranind-o cu forta, altfel va slabi si starea ei se va inrautati pe zi ce trece.
Uite un filmulet in care-ti arata cum se face http://www.youtube.com/watch?v=B9ygsA93vQc
Mancarea a fost in prealabil amestecata cu apa sau supa si apoi pasata prin blender.

| xAncuta a răspuns:

Poate a mancat ceva alterat. Ar trebui sa o duci sa o examineze un doctor veterinar.

p.s. sad Imi pare rau pentru pisica ta.

| Palade_Catalin_1998 a răspuns:

Ar trebui sa o duci la veterinar, el iti poate da un raspuns. Funda?