| danyutza4345 a întrebat:

va rog sunt disperata,ajutati-ma fiindca nu mai gasesc canalul unui tip de pe Youtube care facea videoclipuri cu teorii ale conspiratiei, numele lui incepea gen cu m si tiger, altceva nu mai stiu va rog ajutati-ma

DAU FUNDA...

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Dacă vrei, știu altul (apropiat de subiectul tău(cred)): https://www.youtube.com/user/ThePeladophobian

2 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Dacă ai mail de google si te loghezi când intri pe Youtube atunci poți sa te uiți in istoricul vizionarilor tale... dacă nu-i nici acolo înseamnă că l-a șters.

Răspuns utilizator avertizat