| Gabitzaa2000 a întrebat:

Voi ati trecut prin ceva straniu gen fantome? daca da povestiti-mi si mie va rog prin ce ati trecut ( voi sau prieteni de-ai vostri). vreau intamplari reale nu imaginare. :*

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Da am avut o experienta groaznica...era o fantoma, un strigoi cu colti de vampir si cu ochii rosii si o privire de criminal ca moartea la conserva... aaaa, scuze, era doar profa de materolling on the floor))))))))))))))))

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Probabil ai incurcat categoria, ti-a dat de banuit ca Stiinta si Filosofie se refera la "SF", nu-i asa? Pune-o la Religie, nu aici.

| dragos9234 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Stiinta/Filosofie
Stiintifico-Fantastic
Ambele au initialele "S" si "F". Usor de incurat happy

| dragos9234 a răspuns:

"vreau intamplari reale nu imaginare. :*""
Din moment ce fantomele nu exista...
Nu vei primi un raspuns de genul "'Am intalnit o fantoma" care sa fie o intamplare reala.

| feraryyy78 a răspuns:

In primul rand nu exista fantome si strigoi sau d-astea. In al doilea rand daca nu crezi nu ai ce sa patesti.