| ancadenisa19 a întrebat:

Buna, TPU! Vreau sa depun o cerere de bursa pentru acest an scolar(merit si performanta). Tot ce imi mai lipsesti e o cerere catre doamna primar, pe care nu stiu cum sa o fac. V-as ruga sa imi dati un model si sa-mi spuneti ce ar trebui sa scriu. Ofer funda celui care ma poate ajuta. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu trebuie să scrii nimic Catre primar pentru bursa. Tot ce trebuie sa faci este sa depui la scoala cand se anunță, un dosar în care să ai o activitate si media pe semestrul 2 al anului anterior, si daca te incadrezi, o sa iei bursa

| ancadenisa19 explică (pentru Denisa0954):

Mie mi-a spus doamna director ca trebuie sa depun o cerere catre doamna primar...