| IuLyuTzZikA a întrebat:

Vreau si eu sa imi reinstalez windows 7 singura.Este pentru prima oara cand vreau sa incerc si nu stiu cum.Nu am CD cu windows pentru ca, cand mi-am luat laptopul nu mi-a dat CD la el. Vreau sa stiu cum se intaleaza windowsul sa fac pas cu pas sa imi explice cineva si daca imi dati tutoriale de pe youtube va rog sa fie in romana pentru ca nu stiu deloc english...Deci,cine ma ajuta si pe mine va rog mult de toot vreau sa imi instalez singura windowsul nu mai vreau sa dau bani degeaba la unu sa mi-l instaleze vreau sa invat si eu sa fac chestia asta.Trebuie sa imi trag windowsul pe un CD-DVD ceva? Trebuie sa sterg ceva din laptop inainte sa instalez wondowsul? Please ajutati-ma dati-mi id-ul vostru pe privat si va dau si funda si voturi please ajutati-maaa!

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Uite aici, http://www.videotutorial.ro/? p=425este pentru xp insa nu difera mai deloc. Succes