| kitigirls a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care este cel mai ieftin animalut Webkinz si cat costa cel mai ieftin...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul magazin unde sunt reduceri la animalutle astea in perioada 26aprilie-02mai este in noriel este 30 lei in constanta la carrefour etst 37lei. iar la crayzy toys poti intra pe sait si til cumperi acolo doar cu 26 lei. dar trebuie sa faci comanda pe net sau la magazinele din iasi sunt tot timpu 20 lei baftawinking